FANZONE ♦  NOVÝ BONUSOVÝ SYSTÉM ♦  SBÍREJTE BODY ANTIQUE ♦  ZÍSKEJTE SPORTOVNÍ SUVENÝRY SE SLEVOU ♦  SPORTANTIQUE

Než začnu nakupovat

 pismo_male-nez-zacnu

Dobrý den,

Děkujeme, za návštěvu stránek FANzone, specializovaného na historické sportovní předměty. Dovolte mi pár poznámek na začátek:

 

  1. Stav. V drtivé většině případů se jedná o historické, archivní, předměty vyrobené v minulosti. Lze tedy předpokládat, že se nejedná o předměty nové a zpravidla tomu odpovídá I jejich stav. Ten je krátce popsán u každého předmětu. (velmi dobrý, dobrý, solidní, známky používání, zašpiněno…). Jedná se o pohled subjektivní, tedy každý zákazník může mít o stavu jinou představu. Sledujte prosím fotografie, které mnohé napoví. V případně dotazu pište na email: FANzone@fanzone.cz.

 

  1. Ceny jsou z logiky obchodu tvořeny na základě nabídky a poptávky po jednotlivých předmětech. U stejných nebo podobných archiválií mohou být ceny rozdílné, protože I cena pořizovací může být v jednotlivých případech různá. Naší cenou je cena bez DPH, DPH je daň, kterou státu zaplatíte z každého zakoupeného předmětu. Prodejce je jen krátkodobým správcem této daně a spravuje ji pro stát zdarma.

 

  1. Platba. Můžete použít řadu platebních metod. Platba je realizována: kreditní kartou, online převodem, převodem - bankovním transferem, PayPal nebo dobírkou. Pokud se stane, že díky karetní společnosti se platba nezdaří, obdržíte upozornění a zálohovou fakturu pro bankovní převod. Platby v hotovosti nepřijímáme.

 

  1. Doprava. Nabízíme různé možnosti transportu k vám. Kurýrní služby, zásilkové služby a osobní vyzvednutí. Veškeré instrukce k jednotlivým způsobům dopravy obdržíte v potvrzovacích e mailech.

 

  1. Komunikace. Za optimální považujeme email FANzone@ fanzone.cz, telefonem nejsme schopni vždy, stejně jako na chatu, okamžitě komunikovat. Díky za pochopení.

 

Díky, že jste na FANzone a přejeme příjemný obchod a radost z nakoupeného historického – sběratelského předmětu.

 

Tým FANzone

 

Čtěte také náš nový blog SPORTANTIQUE

PNG_touch-device_SA